Uncategorized

Mutluluk Çubuğu Ve Penis Protezi Hakkında Her Şey

 

Penis protezi, bir diğer bilinen adıyla mutluluk çubuğu erektil disfonksiyonu (ED) tedavi etmek için penise yerleştirilen bükülebilir veya şişirilebilir bir cihazdır. Şişirilebilir penis protezi yaklaşık % 90-95’i cinsel ilişki için işe yarayan bir ereksiyon verebilir. Bir mutluluk çubuğu genellikle ED için açık bir tıbbi neden olduğunda ve sorunun doğal olarak veya diğer tedavilerle iyileşme olasılığı düşük olduğunda kullanılır. Bazen, yara izi ereksiyonların eğri olmasına (Peyronie hastalığı) neden olduğunda penisi yeniden yapılandırmak için ameliyat sırasında bir mutluluk çubuğu implante edilir.

Başkaları Penis Protezine Sahip Olduğunuzu Görebilir Mi?

Protez ameliyatı geçiren erkekler, penisin alt kısmının skrotal kese ile buluştuğu (veya penisin hemen üstündeki alt karın bölgesindeki) küçük cerrahi yarayı görebilirken, diğer insanlar muhtemelen sizin üzerinizde bunu göremeyeceklerdir. Şişirilebilir mutluluk çubuğu çok iyi gizlenmektedir. Erkekler arasında bir yere girerken, tuvalet ya da soyunma odasına, burada utanmanıza hiç gerek yoktur.
Penis protezi eğer şişirilebilir değil bükülebilir çubuklar ise, penis her zaman yarı sert vaziyette gözükür, buna dikkat etmelisiniz.

Penis Protezi İşlevini Nasıl Yerine Getirir?

Penisiniz şişirildiğinde, penis protezi onu doğal bir ereksiyona benzer şekilde sert ve kalın hale getirir, ancak çoğu erkek bunu normalde olduğundan daha kısa olarak değerlendirir. Ancak daha yeni modellerde uzunluğu, kalınlığı ve sertliği artırabilen silindirler bulunur. Sertleşme odalarına cerrahi olarak yerleştirilen bükülebilir çubuklar, penisi her zaman yarı sert hale getirir, bu nedenle sadece kaldırılması veya doğru konuma ayarlanması gerekir. Penis protezi, penis derisindeki hissi veya orgazm yeteneğinizi değiştirmez. Boşalma etkilenmez. Ancak bir penis protezi takıldığında, doğal ereksiyon refleksinizi bozabilir.

Penis İmplantı Ameliyatı Güvenli Midir?

Hiçbir ameliyat tamamen olası komplikasyonlardan arındırılmış değildir. Şunlara sahip olabilirsiniz:
Ameliyattan sonra kontrolsüz kanama, muhtemelen yeniden ameliyata neden olabilir. Enfeksiyon. Yara dokusu oluşumu. Erozyon (implantın etrafındaki doku bozulabilir, bu nedenle cihazın çıkarılması gerekir). Yeniden çalıştırmaya ve çıkarmaya neden olan mekanik arıza. Bu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda mutlaka ameliyatınızı yapan cerrahla görüşmenizi tavsiye ederiz.

Flavonoidler Erektil Disfonksiyonu (ED) Önler Mi?

25.000’den fazla erkeğin katıldığı 10 yıllık bir araştırmaya göre, flavonoid bakımından zengin yiyecekler bakımından zengin bir diyet yiyenlerin erektil disfonksiyon (ED) olma olasılığı daha düşüktür. Bunun flavonoid takviyelerinin ED’ye yardımcı olabileceği anlamına gelip gelmediği hala araştırılmalıdır. Siz yine de bir zararı olmayacağından eminseniz, bu tür bir diyet uygulayabilirsiniz ve sonuçlarını kendiniz de gözlemleyebilirsiniz elbette.

Çinko, Erektil Disfonksiyon (ED) Tedavinize Nasıl Yardımcı Olur?

Şiddetli çinko eksikliği ile testosteronu düşük erkekler arasında bir bağlantı var gibi görünüyor. Araştırmacılar, bir çinko takviyesinin erkeklerde testosteron serum seviyelerini artırdığını biliyorlar, bu yüzden ED’ye de yardımcı olabilir. Ancak çinko, kanıtlanmış bir tedavi değildir. Pek çok araştırmaya göre hala bilinmezliğini korumaktadır. Siz yine de bu konuda temkinli olmalı ve de doktorunuza da muhakkak danışmalısınız. Daha fazla bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *